Collaborative Translation Project for Maps Marker Pro - en to sk translation catalogue (546 entries)

en: %1$s markers added, %2$s markers updated, %3$s markers skipped, %4$s errors
sk: %1$s miest pridaných, %2$s miest aktualizovaných, %3$s miest preskočených

en: (no name)
sk: (bez mena)

en: (no title)
sk: (bez názvu)

en: <a href="%1$s">Please renew your access to updates and support to keep your plugin up-to-date and safe</a>.
sk: <a href="%1$s">Obnovte prístup k aktualizáciám a podpore, aby bol váš plugin aktuálny a bezpečný</a>.

en: A map with ID %1$s does not exist.
sk: Mapa s ID %1$s neexistuje.

en: A marker with ID %1$s does not exist.
sk: Značka miesta s ID %1$s neexistuje.

en: AJAX request
sk: AJAX požiadavka

en: API key missing
sk: Chýba API kľúč

en: API key required
sk: Vyžaduje sa kľúč API

en: Access to updates and support valid until
sk: Prístup k aktualizáciám a podpore je platný do

en: Action
sk: Akcia

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Add
sk: Pridať

en: Add Map
sk: Pridať mapu

en: Add basemap
sk: Pridať podkladovú mapu

en: Add close button
sk: Pridať tlačidlo zatvorenia

en: Add filter
sk: Pridať filtre

en: Add from GeoJSON
sk: Pridať z GeoJSON

en: Add map
sk: Pridať mapu

en: Add maps
sk: Pridať mapy

en: Add marker
sk: Pridať miesto

en: Add markers
sk: Pridať miesta

en: Add new layer
sk: Pridať novú vrstvu

en: Add new map
sk: Pridať novú mapu

en: Add new marker
sk: Pridať nové miesto

en: Add or edit map
sk: Pridať alebo upraviť mapu

en: Add or edit marker
sk: Pridať alebo upraviť miesto

en: Add overlay
sk: Pridať prekrytie

en: Add popup to track
sk: Pridať k trase popup okno

en: Add/edit custom layer
sk: Pridať/editovať vlastnú vrstvu

en: Address
sk: Adresa

en: Advanced
sk: Rozšírené

en: All markers
sk: Všetky miesta

en: All markers except from these maps
sk: Všetky miesta okrem týchto máp

en: Allowed file types
sk: Povolené typy súborov

en: Also load shapes for added filters
sk: Taktiež načítať aj tvary pre pridané filtre

en: Always
sk: Vždy

en: App Code
sk: Kód aplikácie

en: App ID
sk: ID aplikácie

en: App icon URL
sk: URL ikony aplikácie

en: Apply
sk: Použiť

en: Apply settings to all maps
sk: Použiť nastavenia na všetky mapy

en: Apply settings to these maps
sk: Použiť nastavenia na tieto mapy

en: Arabic
sk: Arabsky

en: Are you sure you want to delete this marker?
sk: Skutočne chcete zmazať túto značku?

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Assign all unassigned markers to a map
sk: Priradiť všetky nepriranené miesta do mapy

en: Assign markers
sk: Priradiť miesta

en: Assign markers to this map
sk: Priradiť miesta k tejto mape

en: Assigned to map
sk: Priradiť do mapy

en: Attribution
sk: Atribúcia

en: Authentication
sk: Autentifikácia

en: Authentication method
sk: Metóda overenia

en: Auto close
sk: Automaticky zatvoriť

en: Automatic (use WordPress default)
sk: Automaticky (použi nastavenia WordPress)

en: Automatic (use the WordPress language setting)
sk: Automaticky (použiť WordPress nastavenia jazyka)

en: Automatic (use the browser language setting)
sk: Automaticky (použiť nastavenia jazyka prehľadávača)

en: Avoid highways
sk: Vyhnúť sa diaľniciam

en: Avoid tolls
sk: Vyhnúť sa poplatkom

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Backup and restore
sk: Záloha a obnova

en: Backup or restore database
sk: Zálohovať alebo obnoviť databázu

en: Basemap
sk: Podkladová mapa

en: Basemaps
sk: Podkladové mapy

en: Basque
sk: Baskystky

en: Bicycle
sk: Bicykel

en: Bing Maps API key
sk: API kľúč pre Bing mapy

en: Bulgarian
sk: Bulharsky

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Car
sk: Auto

en: Catalan
sk: Katalánsky

en: Center
sk: Vstrede

en: Change
sk: Zmeniť

en: Change icon
sk: Zmeniť ikonu

en: Change marker icon
sk: Zmeniť ikonu značky miesta

en: Change settings
sk: Zmeniť nastavenia

en: Changelog
sk: Zoznam zmien

en: Chinese
sk: Čínsky

en: Chinese (simplified)
sk: Čínsky (zjednodušená čínština)

en: Chinese (traditional)
sk: Čínsky (tradičný)

en: Choose
sk: Vybrať

en: Circle
sk: Kruh

en: Clear measurements on stop
sk: Pri stopnutí vyčistiť merania

en: Click here for more info
sk: Pre viac informácií kliknite sem

en: Close
sk: Zavrieť

en: Clustering
sk: Zoskupovanie miest

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Collapsed height
sk: Zbalená výška

en: Collapsed width
sk: Zbalená šírka

en: Color
sk: Farba

en: Columns
sk: Stĺpce

en: Comma-separated list of bounds
sk: Zoznam hraníc oddelený čiarkou

en: Comma-separated list of layers to show
sk: Čiarkou oddelený zoznam vrstiev k zobrazeniu

en: Comma-separated list of styles
sk: Čiarkou oddelený zoznam štýlov

en: Components
sk: Súčasti

en: Controls
sk: Ovládanie

en: Coordinates
sk: Súradnice:

en: Count
sk: Počet

en: Countries
sk: Krajiny

en: Created
sk: Vytvorené

en: Created by
sk: Vytvoril

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Created on %1$s by %2$s
sk: Vytvorené %1$s s %2$s

en: Croatian
sk: Chorvátsky

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Custom
sk: Vlastné

en: Custom JavaScript
sk: Vlastný JavaScript

en: Custom layers
sk: Vlastné vrstvy

en: Custom marker shadow URL
sk: URL tieňa pre vlastnú značku miesta

en: Daily
sk: Denne

en: Data by
sk: Údaje od

en: Data migration
sk: Migrácia dát

en: Data migration completed successfully
sk: Migrácia dát prebehla v poriadku

en: Database API
sk: API databázy

en: Database error
sk: Chyba databázy

en: Database reset successfully
sk: Databáza sa úspešne obnovila

en: Default culture
sk: Predvolená jazyková verzia

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Default order by
sk: Predvolené zoradenie podľa

en: Default sort order
sk: Predvolené zoradenie

en: Default sorting
sk: Predvolené zoradenie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete map
sk: Zmazať mapu

en: Delete maps and assign markers to this map
sk: Zmazať mapy a priradiť miesta k tejto mape

en: Delete maps and unassign markers
sk: Zmazať mapy a nepriradené miesta

en: Delete marker
sk: Zmazať miesto

en: Delete markers
sk: Odstrániť miesta

en: Delete other maps
sk: Zmazať ostatné mapy

en: Delete other markers
sk: Zmazať ostatné miesta

en: Delete the selected maps and assign all their markers to the map with ID %1$s
sk: Zmazať zvolené mapy a priradiť miesta z nich do mapy s ID %1$s

en: Delete the selected maps and their markers?
sk: Odstrániť vybraté mapy a ich značky?

en: Delete the selected maps and unassign their markers?
sk: Zmazať zvolené mapy a zrušiť ich priradenia miest?

en: Delete the selected markers?
sk: Zmazať vybrané miesta?

en: Descending
sk: Zostupne

en: Description
sk: Popis

en: Directions
sk: Trasy

en: Directions provider
sk: Poskytovateľ navigácie

en: Disable at zoom
sk: Vypnúť pri priblížení

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Distance precision
sk: Presnosť vzdialenosti

en: Distance unit
sk: Jadnotka vzdialenosti

en: Distance units
sk: Jednotky vzdialenosti

en: Distribute the license key to all subsites
sk: Distribuovať licenčný kľúč do všetkých podstránok

en: Double click zoom
sk: Priblíženie dvojitým kliknutím

en: Dragging
sk: Preťahovanie

en: Draw
sk: Kresliť

en: Draw circle
sk: Nakresliť kruh

en: Draw marker
sk: Nakresliť značku

en: Duplicate maps
sk: Duplikovať mapy

en: Duplicate maps and assign the same markers
sk: Duplikovať mapy a priradiť rovnaké miesta

en: Duplicate markers
sk: Duplikovať miesta

en: Duplicate the selected maps and assign their respective markers?
sk: Duplikovať zvolené mapy a priradiť ich zodpovedajúce miesta?

en: Duplicate the selected maps?
sk: Duplikovať zvolené mapy?

en: Duplicate the selected markers?
sk: Duplikovať vybrané miesta?

en: Duration
sk: Smer

en: Dutch
sk: Holandsky

en: Edge buffer tiles
sk: Zásobník dlaždíc za hranou

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit map
sk: Upraviť mapu

en: Edit marker
sk: Upraviť miesto

en: Edit other maps
sk: Editovať ostatné mapy

en: Edit other markers
sk: Editovať ostatné miesta

en: Edit post
sk: Upraviť príspevok

en: Elevation
sk: Prevýšenie

en: Elevation chart
sk: Graf prevýšenia

en: Embedded map - show in fullscreen mode
sk: Vstavaná mpa - zobraziť v režime celej obrazovy

en: Enable
sk: Zapnúť

en: Enable / disable
sk: Zapnúť / vypnúť

en: End
sk: Koniec

en: End icon
sk: Ikona konca

en: English
sk: Anglicky

en: English (Australian)
sk: Anglicky (Austrália)

en: English (Great Britain)
sk: Anglicky (Veľká Británia)

en: Error
sk: Chyba

en: Example
sk: Príklad

en: Exit fullscreen
sk: Ukončiť režim celej obrazovky

en: Expanded
sk: Rozšírené

en: Export as GeoJSON
sk: Exportovať ako GeoJSON

en: Export as GeoRSS
sk: Exportovať ako GeoRSS

en: Export as KML
sk: Exportovať ako KML

en: Export completed successfully
sk: Export prebehol v poriadku

en: Export markers
sk: Exportovať miesta

en: Failed to send request
sk: Odoslanie požiadavky zlyhalo

en: File could not be parsed
sk: Súbor sa nepodarilo analyzovať

en: File could not be read
sk: Súbor sa nedá prečítať

en: File could not be written
sk: Súbor sa nedá zapísať

en: File missing
sk: Súbor chýba

en: File not found
sk: Súbor sa nenašiel

en: File type
sk: Typ súboru

en: Filename missing
sk: Chýba meno súboru

en: Filipino
sk: Filipínsky

en: Fill
sk: Vyplniť

en: Fill color
sk: Farba výplne

en: Fill opacity
sk: Priehľadnosť výplne

en: Fill rule
sk: Pravidlo výplne

en: Filter mode
sk: Režim filtra

en: Filters
sk: Filtre

en: Filters control
sk: Ovládanie filtrov

en: Find a location
sk: Nájsť umiestnenie

en: Finnish
sk: Fínsky

en: First name
sk: Meno

en: Fit all markers
sk: Zobraziť všetky značky

en: Fixed zoom level
sk: Pevná úroveň priblíženia

en: Follow @MapsMarker on Twitter
sk: Sledujte @MapsMarker na Twitter-i

en: Follow MapsMarker on Facebook
sk: Sledujte MapsMarker na Facebook-u

en: For more details about the export feature and a tutorial on how to convert the output file into other formats, please visit %1$s.
sk: Viac informácií o funkcii exportu a návod ako prevádzať výstupný súbor do iných formátov, nájdete na stránke %1$s.

en: For more details about the import feature, file requirements and a tutorial on how to convert between formats, please visit %1$s.
sk: Ďalšie informácie o funkcii importu, požiadavkách na súbory a návod na konverziu medzi formátmi nájdete na stránke %1$s.

en: Format
sk: Formát

en: French
sk: Francúzsky

en: From
sk: Od

en: Fullscreen
sk: Celá obrazovka

en: Fullscreen button
sk: Tlačidlo celej obrazovky

en: Fullscreen map
sk: Mapa na celú obrazovku

en: GPX download button
sk: Tlačidlo GPX download

en: Galician
sk: Galícky

en: General
sk: Všeobecné

en: GeoJSON button
sk: GeoJSON tlačidlo

en: GeoRss button
sk: GeoRss tlačidlo

en: Geocoding
sk: Geografické kódovanie

en: Geocoding error
sk: Chyba geografického kódovania

en: Geocoding provider
sk: Poskytovateľ geografického kódovania

en: Geocoding settings
sk: Nastavenia geografického kódovania

en: German
sk: Nemecky

en: Get a non-expiring license key
sk: Získať trvalý licenčný kľúč

en: Get directions
sk: Vyhľadať trasu

en: Google Maps (worldwide)
sk: Google Mapy (celosvetovo)

en: Greek
sk: Grécky

en: Gujarati
sk: Gudžaránsky

en: HERE Maps API key
sk: API kľúč mapy zadajte SEM

en: Health check
sk: Kontrola zdravia

en: Heart rate
sk: Pulz

en: HeavyVehicle
sk: Nákladné auto

en: Hebrew
sk: Hebrejsky

en: Height
sk: Výška

en: Height of the icons in pixels.
sk: Výška ikon v pixeloch.

en: Height of the shadow icon in pixels.
sk: Výška tieňa ikony v pixeloch.

en: Help & Support
sk: Pomoc a podpora

en: Hide minimap
sk: Skryť minimapu

en: Hindi
sk: Hindsky

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Hungarian
sk: Maďarsky

en: Hybrid
sk: Hybridná

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon anchor
sk: Ukotvenie ikony

en: Icon size
sk: Veľkosť ikon

en: Icon to replace
sk: Ikona pre nahradenie

en: Icons
sk: Ikony

en: If a popup text is set, it will appear here
sk: Ak je popup text zadaný tak sa zobrazí tu

en: If empty, the entire planet will be searched.
sk: Ak zostane prázdne, prehľadá sa celá planéta.

en: If empty, the language set in WordPress will be used.
sk: Ak zostane prázdne, tak sa použije jazyk z WordPress.

en: If enabled, maps will only be loaded after they become visible in the viewport.
sk: Ak je zapnuté, mapy sa načítajú až potom, ako budú viditeľné vo výreze.

en: If set, only tiles inside these bounds will be loaded
sk: Ak je nastavené, načítajú sa iba dlaždice vnútri týchto hraníc

en: Image format
sk: Formát obrázka

en: Imperial
sk: Imperiálne

en: Imperial (metric)
sk: Imperiálne (metrické)

en: Import markers
sk: Importovať miesta

en: Indonesian
sk: Indonézsky

en: Insert map
sk: Vložiť mapu

en: Integration
sk: Integrácia

en: Interaction
sk: Interakcia

en: Interface language
sk: Jazyk prostredia

en: Invalid GeoJSON
sk: Chybné GeoJSON

en: Invalid JSON
sk: Chybné JSON

en: Invalid URL
sk: Chybné URL

en: Invalid filename
sk: Chybný názov súboru

en: Invalid format
sk: Chybný formát

en: Invalid map ID
sk: Chybné ID mapy

en: Italian
sk: Taliansky

en: Japanese
sk: Japonsky

en: Jump to marker
sk: Prejsť na značku miesta

en: KML button
sk: KML tlačidlo

en: Keep current zoom level
sk: Zachovať aktuálnu úroveň priblíženia

en: Korean
sk: Kórejsky

en: Language
sk: Jazyk

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Latvian
sk: Lotyšsky

en: Layers
sk: Vrstvy

en: Leave the API key empty if you want to authenticate using App ID and App Code.
sk: Ak chcete použiť autentifikáciu pomocou ID aplikácie a kódu aplikácie, nechajte kľúč API prázdny.

en: Left
sk: Vľavo

en: Legacy authentication
sk: Staršia autentifikácia

en: License
sk: Licencia

en: License Key
sk: Licenčný kľúč

en: License key missing
sk: Chýba licenčný kľúč

en: Line color
sk: Farba čiary

en: Line width
sk: Hrúbka čiary

en: Link target
sk: Cieľ odkazu

en: List
sk: Zoznam

en: List all maps
sk: Zobraziť všetky mapy

en: List all markers
sk: Zobraziť všetky miesta

en: Lithuanian
sk: Litovsky

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Malayalam
sk: Malajalamsky

en: Map
sk: Mapa

en: Map ID missing
sk: Chýba ID mapy

en: Map Icons Collection
sk: Zbierka mapových ikón

en: Map dimensions
sk: Rozmery mapy

en: Map missing
sk: Chýbajúca mapa

en: Map not found
sk: Mapa sa nenašla

en: Map saved successfully
sk: Mapa sa uložila v poriadku

en: Map settings for new maps
sk: Nastavenia máp pre nové mapy

en: Map style
sk: Štýl mapy

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Maps
sk: Mapy

en: Maps and markers
sk: Mapy a miesta

en: Maps per page
sk: Máp na stránku

en: Marker ID
sk: ID miesta

en: Marker icon
sk: Marker ikona

en: Marker list
sk: Zoznam miest

en: Marker name
sk: Názov miesta

en: Marker saved successfully
sk: Miesto úspešne uložené

en: Marker settings for new markers
sk: Nastavenia značiek miest pre nové miesta

en: Marker shadow
sk: Tieň značky miesta

en: Marker will only appear on maps within the set time span
sk: Označené miesto sa objaví na mapách iba v stanovenom časovom rozpätí

en: Marker with ID %1$s not found
sk: Značka miesta s ID %1$s sa nenašla

en: Marker with ID %1$s updated
sk: Miesto s ID %1$s je aktualizované

en: Markers
sk: Miesta

en: Markers from map %1$s successfully moved to map %2$s
sk: Značky z mapy %1$s boli úspešne presunuté do mapy %2$s

en: Markers per page
sk: Miest na stránku

en: Markers successfully assigned to map %1$s
sk: Značky boli úspešne priradené k mape %1$s

en: Markers successfully removed from map %1$s
sk: Značky boli úspešne odstránené z mapy %1$s

en: Max height
sk: Max. výška mapy

en: Max interval
sk: Macimálny interval

en: Max width
sk: Max. šírka mapy

en: Max zoom
sk: Maximálne priblíženie

en: Metric
sk: Metrické

en: Metric (imperial)
sk: Metrické (imperiálne)

en: Metric units
sk: Metrické jednotky

en: Min width
sk: Minimálna šírka

en: Min zoom
sk: Minimálne priblíženie

en: Minimap
sk: Minimapa

en: Missing marker ID
sk: Chýba ID miesta

en: Move markers
sk: Presunúť značky

en: Move markers to a map
sk: Presunúť značku do vrstvy

en: Name
sk: Názov

en: Name of the layer
sk: Meno vrstvy

en: Never
sk: Nikdy

en: New marker added
sk: Pridalo sa nové miesto

en: New shortcode
sk: Nový shortcode

en: News via RSS
sk: Novinky cez RSS

en: News via email
sk: Novinky emailom

en: No elevation data available
sk: Nie sú dostupné dáta nadmorskej výšky

en: No issues have been found.
sk: Nenašli sa žiadne problémy.

en: No maps selected
sk: Nie sú zvolené žiadne mapy

en: No marker map shortcodes found - please click on "Start migration" to continue.
sk: Neboli nájdené žiadne shortcodes mapových značiek miest - pokračujte kliknutím na tlačidlo "Spustiť migráciu".

en: No markers found
sk: Nenašli sa žiadne miesta

en: No preview
sk: Žiadny náhľad

en: No preview - save and reload to see changes
sk: Žiadny náhľad - pre zobrazenie zmien dajte uložiť a znovu načítajte

en: No results
sk: Žiadne výsledky

en: No wrap
sk: Nezalamovať

en: None
sk: Nič

en: Note: markers are only unassigned, but not deleted.
sk: Poznámka: značky miest nie sú zmazané ale majú len zrušené priradenie.

en: Number of markers to show:
sk: Počet miest na zobrazenie:

en: Off
sk: Vypnuté

en: Off (markers with missing coordinates will be skipped)
sk: Vypnuté (miesta s chýbajúcimi súradnicami budú preskočené)

en: On (all markers will be geocoded)
sk: Zapnuté (všetky miesta budú geograficky kódované)

en: On demand
sk: Na požiadanie

en: Once
sk: Raz

en: One result
sk: Jeden výsledok

en: Only markers from these maps
sk: Len miesta z týchto máp

en: Opacity
sk: Nepriehľadnosť

en: Opacity of the layer
sk: Nepriehľadnosť vrstvy

en: Open Media Library
sk: Otvoriť knižnicu médií

en: Open link
sk: Otvoriť link

en: Open on hover
sk: Otvoriť pri prechode myšou

en: Open popup
sk: Otvoriť popup

en: Open standalone map in fullscreen mode
sk: Otvoriť samostatnú mapu v režime na celú obrazovku

en: Order by
sk: Zoradiť podľa

en: Overlay
sk: Prekrytie

en: Overlays
sk: Prekrytia

en: Overview map
sk: Orientačná mapa

en: PHP version
sk: Verzia PHP

en: Pace
sk: Tempo

en: Page
sk: Strana

en: Pedestrian
sk: Na pešo

en: Permalinks
sk: Trvalé odkazy

en: Please note that any caches you are using must be cleared, or maps might stop working.
sk: Upozorňujeme, že všetky používané vyrovnávacie pamäte musia byť vymazané, inak môžu mapy prestať fungovať.

en: Please select the map you want to display
sk: Vyberte mapu, ktorú chcete zobraziť

en: Plugin version
sk: Verzia pluginu

en: Polish
sk: Poľsky

en: Portuguese
sk: Portugalsky

en: Portuguese (Portugal)
sk: Portugalsky

en: Position
sk: Pozícia

en: Positon
sk: Pozícia

en: Powered by
sk: s použitím

en: Prevents the layer from getting wrapped around the antimeridian
sk: Zabraňuje tomu, aby sa vrstva omotala okolo antimeridiánu

en: Preview
sk: Náhľad

en: Public transport (works only in some areas)
sk: Verejná doprava (funguje iba v niektorých oblastiach)

en: Radius
sk: Rádius

en: Recent markers
sk: posledné miesta

en: Recommended
sk: Doporučená

en: Rectangle
sk: Obdĺžnik

en: Redirect to external GPX files
sk: Presmerovanie na externé súbory GPX

en: Redirects to external GPX files rather than processing them like internal GPX files when clicking on the download button. Enabling this will save server traffic, but can cause external GPX files to be opened in the browser instead of being downloaded.
sk: Po kliknutí na download radšej presmerovať na externé súbory GPX ako spracovať interné súbory GPX. Povolením tejto možnosti ušetríte prevádzku servera, ale môže spôsobiť, že externé súbory GPX sa budú otvárať v prehliadači namiesto ich sťahovania.

en: Remove all markers from a map
sk: Odstrániť z mapy všetky miesta

en: Remove markers
sk: Odstrániť miesta

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Replace marker icons
sk: Nahradiť ikony pre miesta

en: Replacement icon
sk: Ikona nahradenia

en: Reset settings
sk: Resetovať nastavenia

en: Right
sk: Vpravo

en: Romanian
sk: Rumunsky

en: Route type
sk: Typ trasy:

en: Russian
sk: Rusky

en: Satellite
sk: Satelitná

en: Save
sk: Uložiť

en: Scale
sk: Škála

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Search maps
sk: Hľadať mapy

en: Search markers
sk: Vyhľadať miesta

en: Serbian
sk: Srbsky

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Shadow anchor
sk: Ukotvenie tieňa

en: Shadow size
sk: Veľkosť tieňa

en: Shapes added via filters are hidden while this tab is active
sk: Tvary pridané pomocou filtrov sú sú na tejto karte skryté

en: Share
sk: Zdieľať

en: Share URL
sk: Zdieľať URL

en: Share button
sk: Tlačidlo zdieľania

en: Share text
sk: Zdieľať text

en: Share window
sk: Zdieľať okno

en: Shortcode
sk: Krátky kód

en: Shortcode to add maps - Example: [mapsmarker map="1"]
sk: Shortcode pre pridanie máp - Príklad: [mapsmarker map="1"]

en: Shortest
sk: Najkratšia

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show address
sk: Zobraziť adresu

en: Show advanced settings
sk: Zobraziť pokročilé nastavenia

en: Show all available markers (disables individual filters)
sk: Zobraziť všetky dostupné miesta (deaktivuje jednotlivé filtre)

en: Show clear button
sk: Zobraziť tlačidlo vymazať

en: Show coordinates
sk: Zobraziť súradnice

en: Show end icon
sk: Zobraziť cieľovú ikonu

en: Show in markers list
sk: Zobraziť v zozname miest

en: Show in popup
sk: Zobraziť v popup okne

en: Show interval markers
sk: Zobraziť interval miest

en: Show location marker
sk: Zobraziť značku polohy

en: Show marker name
sk: Zobraziť názov miesta

en: Show me where I am
sk: Ukázať kde sa nachádzam

en: Show minimap
sk: Zobraziť minimapu

en: Show popup
sk: Zobraziť popup

en: Show start icon
sk: Zobraziť ikonu štartu

en: Show traffic layer?
sk: Zobraziť vrstvu s cestnou dopravou?

en: Show unit button
sk: Zobraziť tlačidlo jednotiek

en: Slovak
sk: Slovensky

en: Slovenian
sk: Slovinsky

en: Sort order
sk: Poradie triedenia

en: Sorting
sk: Zoradenie

en: Source
sk: Zdroj

en: Spanish
sk: Španielsky

en: Square
sk: Štvorec

en: Start
sk: Začiatok

en: Sticky
sk: Pripnuté

en: Styles
sk: Štýly

en: Subdomains
sk: Subdomény

en: Submit
sk: Odoslať

en: Swedish
sk: Švédsky

en: Tamil
sk: Tamilsky

en: Target
sk: Cieľ

en: Terrain
sk: Terén

en: Test mode
sk: Testovací mód

en: Test mode off - changes will be saved to the database.
sk: Mód testovania je vypnutý - zmeny sa uložia do databázy.

en: Test mode on - no changes will be made to the database.
sk: Mód testovania je zapnutý - v databáze sa nevykonajú žiadne zmeny

en: Thai
sk: Thajsky

en: There are %1$s unassigned markers.
sk: Je tu %1$s nepriradených miest.

en: There are issues with your installation.
sk: Vyskytli sa problémy s inštaláciou.

en: This will test the plugin for problems and incompatibilities.
sk: Týmto sa overia problémy s pluginom alebo jeho nekompatibilitou.

en: TinyMCE button
sk: TinyMCE tlačidlo

en: To download a detailed report, please <a href="%1$s">click here</a>.
sk: Ak chcete stiahnuť podrobné hlásenie, <a href="%1$s">kliknite sem</a>.

en: Tools
sk: Nástroje

en: Tooltip
sk: Popisok

en: Total
sk: Celkom

en: Total maps:
sk: Celkovo máp:

en: Trademarks and copyright
sk: Obchodné značky a autorské práva

en: Translations
sk: Preklady

en: Transparent tiles
sk: Priehľadné dlaždice

en: Turkish
sk: Turecky

en: Type
sk: Typ

en: URL missing
sk: Chýba URL

en: Ukrainian
sk: Ukrajinsky

en: Units
sk: Jednotky

en: Until
sk: Do

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update markers
sk: Aktualizovať ukazovateľ

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Updated by
sk: Aktualizované

en: Updated on
sk: Aktualizované

en: Use the following directions provider
sk: Použiť nasledovných poskytovateľov trás

en: Version
sk: Verzia

en: View maps
sk: Zobraziť mapy

en: View markers
sk: Zobraziť miesta

en: View post
sk: Zobraziť príspevok

en: Visible between %1$s and %2$s
sk: Viditeľné nedzi %1$s a %2$s

en: Visible from %1$s
sk: Viditeľné od %1$s

en: Visible until %1$s
sk: Viditeľné do %1$s

en: WMS settings
sk: WMS nastavenia

en: Walking directions
sk: Pešie trasy

en: Warning: your access to updates and support for Maps Marker Pro has expired!
sk: Upozornenie: Váš prístup k aktualizáciám a podpore Maps Marker Pro už vypršal!

en: Waypoints
sk: Cieľový bod

en: When panning past the edges of a map, objects such as markers will seamlessly be moved to the new copy of the map
sk: Pri posunutí za okraje mapy budú objekty, ako napríklad označenia miest, bez problémov presunuté do novej kópie mapy

en: Width
sk: Šírka

en: Width of the icons in pixels.
sk: Šírka ikon v pixeloch.

en: Width of the shadow icon in pixels.
sk: Šírka tieňa ikony v pixloch.

en: Width unit
sk: Jednotka šírky

en: WordPress version
sk: Verzia WordPress

en: Yiddish
sk: Jidiš

en: Zoom
sk: Priblíženie

en: Zoom buttons
sk: Tlačidlá priblíženia

en: Zoom in
sk: Priblížiť

en: Zoom out
sk: Oddialiť

en: Zoom step
sk: Krok priblíženia

en: all
sk: všetko

en: click here for more details
sk: kliknite pre viac detailov

en: click to sort
sk: kliknite pre zoradenie

en: contributors
sk: prispievatelia

en: culture code
sk: kód jazykovej verzie

en: days left
sk: dní zostáva

en: disabled
sk: vypnuté

en: download GPX file
sk: download GPX súbor

en: edit
sk: upraviť

en: enabled
sk: povolené

en: false
sk: nepravda

en: feet
sk: stopy

en: hidden
sk: skryté

en: hide
sk: skryť

en: imperial (miles)
sk: imperiálne (míle)

en: language code
sk: jazykový kód

en: markers
sk: miesta

en: meters
sk: metre

en: metric (km)
sk: metrické (km)

en: no
sk: nie

en: none
sk: nič

en: of
sk: z

en: optional
sk: voliteľné

en: preview
sk: náhľad

en: required
sk: povinné

en: results
sk: výsledky

en: settings
sk: nastavenia

en: show
sk: zobraziť

en: true
sk: pravda

en: under
sk: pod

en: via email
sk: emailom

en: visible
sk: viditeľné

en: yes
sk: áno

en: {s} - subdomain
sk: {s} - subdoména

en: {x} and {y} - tile coordinates
sk: {x} a {y} - súradnice dlaždíc

en: {z} - zoom level
sk: {z} - úroveň priblíženia
